.

.

КАМ Camshaft Позиција Сензор Вклопува 3931839800 Компатибилен со Kia Sorento V6 Од 3,5 L 2003 2004 2005 2006 / ZBN

КАМ Camshaft Позиција Сензор Вклопува 3931839800 Компатибилен со Kia Sorento V6 Од 3,5 L 2003 2004 2005 2006

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

▲▲▲12 Месеци гаранција.Ако кој било проблем во годината квалитет гаранција време, pls не двоумете се да контактирате со нас за слободен и лесен замена или враќање на средствата. ▲▲▲Ве молиме внимателно да се провери приклучок и приклучок на нашиот слики со вашиот стар дел, бидете сигурни дека тие се исти пред да купите.Или тоа ќе предизвика Компатибилност проблем и да се врати прашање лесно. ▲▲▲Pls проверка на вашето возило fitment внимателно повторно во опис на производот следи за да се избегне било погрешно купување.И pls се задржи пакет во добра состојба, ако сакате да се вратите. ▲▲▲Дел Број Fitment : 3931839800 PC632 5 S1438 SU6926 400016, CAS1152. ▲▲▲Camshaft Позиција Сензор Вклопува 3931839800 Компатибилен Со Kia Sorento V6. Возилото Апликации : Се Компатибилни Со Kia Sorento V6 Од 3,5 L 2003-2006.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите