.

.

Еластичен Бебе столче Крошна - Акварел Camomile Сина Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Покрие Старечки Покритие за Мајки Доилки

Еластичен Бебе столче Крошна - Акварел Camomile Сина Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Покрие

DEN 1989.60

Износ
Во продавницата.

Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи. ❤ Мулти Употреба : Нашата carseat шамија, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија.55 инчен (72 см). ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите