.

.

Utoolmart Автоматско Центар Удар, ХСС Прилагодливи Пролет Натоварени Вежба Алатка, за Дрво, Метал, Пластика со Перница Капа и Прилагодливи Влијание, Сребрен Тон, 1 Buc

Utoolmart Автоматско Центар Удар, ХСС Прилагодливи Пролет Натоварени Вежба Алатка, за Дрво, Метал, Пластика

DEN 189.36

Износ
Во продавницата.

【Материјал】- На удирање совет на автоматско центар удар е направен од високо-брзински челик (ХСС), кое има висока цврстина, издржливост и отпорност на абење; школка на автоматско центар удар е фино обработени, со длабоко knurling на површината, не се лизга, не е лесно да ' рѓа, оштети или скрши. 【Отстранлив Точка】- точка може да биде лесно да се отстрани за regrinding и/или замена Секогаш носат безбедносни заштитни очила при користење впечатлива tools. 【Повеќе се Лизга Отпорни】- Според ергономија, не се лизга дијамант шема дизајн е усвоен, што може да се зголеми на триење помеѓу раката и автоматско центар удар рачка за време на работата, така што тоа е полесно да се одржува вертикална да работното парче, и тоа е полесно да се сила на позиционирање дупка. 【Лесна Употреба】- Прилагодлив топката крајот cushioned капа се зголемува и се намалува штрајк сила и овозможува удобно да сфатат што го прави центарот удар полесно да ја користите.Автоматско центар удар има една рака влијание операција, без чекан е потребно. 【Широко се Користи】- Тоа е погоден за позиционирање пред отворањето на дупки за мебел за инсталација и машина за одржување и, исто така може да се користи како стакло прекинувач.Погоден за дрво, железо, обичните челик и други материјали.Автоматско центар удар може да се користи со чекор вежба или контра вежба.Големина : Една сребрена капа удар 1 сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите