.

.

Големата Точка на Среќа Црвено Кошарка - Нека Лудило Започне - Колеџ Кошарка Партија Централен Стапови - Табела Toppers - Сет на 15

Големата Точка на Среќа Црвено Кошарка - Нека Лудило Започне - Колеџ Кошарка Партија Централен Стапови - Табела

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Црвено Кошарка - Нека Лудило Започне Централен Стапови ВКЛУЧУВА 15 кошарка табела toppers во три различни форми, 15 дрвени dowel стапови и налепници за лесно собранието.Кошарка партија маса декорации се совршени за колеџ кошарка партија.Црвено Кошарка - Нека Лудило Започне Централен Стапови ГОЛЕМИНА пет нека Лудило Започне табела toppers, 10.75" широк x 8.5" високи; пет кошарка обрачот табела toppers, 5.5" широк x 6" високи; и пет кошарка табела toppers, 5.25" широк x 5.25" високи.На уникатен дизајн и различни парчиња прави оваа табела декорација за полнење импресивен прилог на било кошарка тема партија.ЛЕСНО ПАРТИЈА ОРКЕСТАРОТ : Црвена Кошарка - Нека Лудило Започне маса декорации може да се користи како centerpieces кога во прилог на вклучени dowels и вметната во вазни или цветни аранжмани.Тие лесно акцент вашиот колеџ кошарка партија бонбони вклучена кога ќе ги додадете во аптека тегли.Табела toppers се исто така голем плус на секое фото кабина.Голем облик намали испис ќе го направат вашиот партија слики веднаш shareable.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Црвена Кошарка - Нека Лудило Започне табела toppers се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се посебно разгледувани и внимателно спакуван со рака со дрвени dowels и налепници за лесно собранието.Добиете креативна со твоите DIY партија идеи!.НАПРАВЕНИ ВО САД : Црвена Кошарка - Нека Лудило Започне - Колеџ Кошарка Партија Централен Стапчиња се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се произведени во Америка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите