.

.

600 Компјутери Занает Снабдувањето со Поставување на Цевка Чистење Сет Кој Вклучува 200Pcs Жанила Произлегува, 150Pcs Само-Лепење Шаване Googly Очи и 250Pcs Pompoms за DIY Училиште У?

600 Компјутери Занает Снабдувањето со Поставување на Цевка Чистење Сет Кој Вклучува 200Pcs Жанила Произлегува,

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

За да креирате ваши сопствени уметнички дела со уметноста креативност комплет, исто така тие можат да се стимулира вашата имагинација и креативност. 10 Случајни Бои - Жанила произлегува во 10 бои, 10 парчиња во секоја, лесно да се наведнуваат и мувла, добра како цевка средства за чистење.Користете го ова за полнење да се создаде свој critters, ѓердан, проекти, играчка, гарланд, венци подароци, камп занаети, украси и костими, итн.Главни Карактеристики : Добар квалитет занает снабдување комплет, погоден за пријатели и членови на семејството да се направи занаети заедно, и со тоа ќе го подобрите вашето пријателство.31 инчен, 1.Не се погодни за деца под 3 години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите