.

.

RiamxwR Хрчак Тунелот Игра Складиште Колиба Цевка Мали Животни морско свинче Тунелот Играчка Расклопна за Стаорци, Хрчак,Ferrets,Chinchilla Еж, Топло Памук Мали Животни се Игр?

RiamxwR Хрчак Тунелот Игра Складиште Колиба Цевка Мали Животни морско свинче Тунелот Играчка Расклопна за Стаорци,

DEN 239.28

Износ
Во продавницата.

➡*Долг Тунел-7.4 x 3.9 инчен, 3.9 во отворена уста. 1 начини морско свинче Криенка Тунелот Куќа. ➡*Внатрешна памук обвивка ,мека и удобна,не-токсични.Надворешниот полиестер,без проблеми,нема да му наштети на домашно милениче кожата. ➡*Нашите хрчак тунелот куќа обезбеди часа на вежбање & авто-забавен за мали миленичиња морско свинче chinchillas глувци стаорци хрчак. ➡*Одговараат за нормална големина или мали морско свинче,chinchillas,глувци,стаорци и хрчак.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ја нашата служба за корисници. ➡*Морско свинче Мали Животни Тунелот Играње Играчки Цевка за Хрчак, Гвинеја Свињи, Еж, Стаорци Тунелот Кафез Куќа, 3 Начини Еж Криенка Колиба Пештера. ➡* Морско свинче Мали Животни Тунелот Играње Играчки Цевка за Гвинеја Свињи, Хрчаци, Шеќер Едрилица,Еж,Змии, Гуштери, Стаорци Тунелот Кафез Куќа, 1 Начини, Џуџе Зајакот Хрчак морско свинче Играчки Chinchilla Шеќер Едрилица Еж Криенка Пештера.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите