.

.

Хидраулика Опрема Видови на хидраулични цевка crimping умира, ТИ, U цевка умира за Pex Фитинзи и V, M, VAU, VUS цевка умира за бакар фитинзи Воздух Цилиндри (Боја : VUS умира)

Хидраулика Опрема Видови на хидраулични цевка crimping умира, ТИ, U цевка умира за Pex Фитинзи и V, M, VAU,

DEN 631.20

Износ
Во продавницата.

Супер тешко и супер носат-отпорни.Лесен за носење, брзо crimping брзина.Погоден за бакарни цевки, фитинзи.Задебелување на третман, за обезбедување на квалитетот.Анти- ' рѓа, издржливи.На Умира за сите наши Хидраулични Цевка Crimping Tools Shipping 1. Ние брод на нашите алатки за целиот свет.2. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.3. Ве молиме двојно проверете со вашиот адреса, ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.Политика на враќање 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба.2. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот.Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот.3. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите