.

.

Fetarxue Круг Чадор Држач за Entryway Home Office, Метал Чадор Стои Багажник со Отстранлив Капе Лента, 20x52cm

Fetarxue Круг Чадор Држач за Entryway Home Office, Метал Чадор Стои Багажник со Отстранлив Капе Лента, 20x52cm

DEN 2169.60

Износ
Во продавницата.

☂ Чувајте ги Чисти и Уредни : Чадор кошница совршен за чување во било entryway или покрај секоја врата области сува, чиста и целосно организиран. ☂ Мулти-Цел : метал чадор стојат може да биде исто така се користи како декор за организирање на вашите чадори, canes, одење стапчиња, и, исто така може да се одржи работи како валани-постери, хартија за завиткување, играчки, безбол палки, мерило, така што секогаш ќе дојде во рака, секаде каде што тоа место.Интегрирани формирање капе лента може да се користи за да се спречи дожд од добивање wet на земјата, па исто така можете да го заштитите вашиот подови од вода, за крајна погодност за оние врнежливи денови.5 KG Пакет Содржина : 1 x Чадор Застане. ☂ Сигурен По-Продажбата на : Мулти-цел складирање артефакти за добро расположение на дождливите денови, Ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите чадор стојат, ве молиме контактирајте со нас однапред, нашата професионална поддршка за корисниците тим ќе ви помогне да го реши во рок од 24 часа.Спецификации : Боја : Црна Материјал : Метал Производ Големина : 20 x 52 см (8 x 20.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите