.

.

TOOCAPRO Chafing Јадење Вклучена во Собата, 2Pack Круг Chafers и Вклучена Warmers Поставува со Стаклен Капак & Капакот на Држачот за Chafing Садови од не ' Рѓосувачки Челик Угостителство

TOOCAPRO Chafing Јадење Вклучена во Собата, 2Pack Круг Chafers и Вклучена Warmers Поставува со Стаклен Капак

DEN 2255.76

Износ
Во продавницата.

【Стаклен Капак Дизајн и Капак Рек Отстранлив】 Chafing садови од не ' рѓосувачки челик е транспарентно стакло капак со воздух дупка, лесно да се обрне внимание на состојбата на храна, а тоа се чува топли, па како да се презентираат најдобрите состојба на храна до вашите пријатели присуствуваа на партијата.Храна Потоплите каже збогум да се повтори греење, осигурајте се дека вашиот храна останува топло за buffets или настан.Без напојување, погоден за надворешна јадење.【2 Пакет Chafing Јадење Вклучена Warmers Поставува】TOOCAPRO Круг chafing сад е совршен за семејство, бизнис, страните, или за свадби.Гориво кертриџ дијаметар 9cm и висина 6cm.Двете Вклучена Warmers има капацитет од 4 quarts и да се исполнат сите барања се во секојдневна употреба. 【Безбедно Нерѓосувачки Челик】 нерѓосувачки челик се користи е храна одделение материјал, го издржат многу долго време користејќи и ќе остане светло како огледало, корозија и висока температура отпор, да се обезбеди производот услуга живот.Дијаметарот на плитки тенџере е 34cm и висина 7cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите