.

.

Карбид Крајот Мелница 2-12mm 90 Степени Chamfering Машина Две Flute Chamfer Крајот Мелница TiCN Обложени Мелење Машина за CNC Машина со LIUSI JUNST

Карбид Крајот Мелница 2-12mm 90 Степени Chamfering Машина Две Flute Chamfer Крајот Мелница TiCN Обложени Мелење

DEN 2463.60

Износ
Во продавницата.

Карбид Крајот Мелница 2-12mm 90 Степени Chamfering Машина Две Flute Chamfer Крајот Мелница Ti CN Обложени Мелење Машина за CNC Машина Карактеристики : Брборењата отпорни дизајн за супериорен во однос на површината за бои и долго алатка за живот во едно парче дизајн, остатоци може да се chamfered во процесот на генерирање на повеќе погодно падне, ситуацијата нема да биде одложен поради затнување алатка ergonomics Cutting разумен се исти со висока јачина на Chamfer More удобен начин за заштита на алатката може да се полира без unloading It може да ги обработи сите типови на меки или блек метал, подобрување на работ на алатка за живот два пати како long Specification : Тип : Chamfer Крајот Mill Material : Carbide Coating : Ti CN Обложени Степен : 90°Flute : 2 Flutes Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Вклучувајќи : 1set Chamfer Крајот Mill Dear клиент : Здраво, со цел да се направи вашата шопинг повеќе пријатно, ние обезбеди 365 дена на услугата.Ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со нашата служба за корисници и ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме за читање.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Type:
Chamfer End Mill
Material:
Carbide
Coating:
TiCN Coated
Degree:
90°
Flute:
2 Flutes
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Including:
1set Chamfer End Mill :
Dear customer:
Hello, in order to make your shopping more enjoyable, we provide 365 days of service. If you have any questions, you can consult our customer service and will answer you as soon as possible. Thank you for reading. Thanks!

Им се допаѓа и на купувачите