.

.

Meprotal 4 Поставува Метални Спојки Затворање Правоаголник Затворач Пак Заклучување Декоративни Метал Чанта Заклучување на Хардвер за DIY Чанта Торба со Инсталирате Де

Meprotal 4 Поставува Метални Спојки Затворање Правоаголник Затворач Пак Заклучување Декоративни Метал Чанта

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

♦【Пакет Содржина】4 Поставува X Златен Тон Затворач Пак Заклучување за рачна ташна. ♦【Здрав Тока Вкупно : 30x26x12 mm / 1.18x1.02x0.47 инчи. ✨Добредојдовте на Meprotal Продавница✨ да ни Оставите порака, кога ќе се сретне со било квалитетот на производот проблем, ние ќе ви одговори што е можно поскоро (обично во рок од 48 часа).Карактеристики Плоштадот Затворач Пак Заклучување.Направени од цинк легура, силни и издржливи, не е лесно да исчезнат.Плоштадот дизајн, светла и сјајна изглед, може совршено да ги красат на вашиот едноставни чанта, убава и практична.Одлична замена за да го замените стариот или оштетена една.Може да се користи како тока за гласник кеси, рамо ранци, чанти, итн.Спецификации Материјал : Цинк легура Боја : Злато Телото Големина : 44*20*25mm/1.73*0.79*0.98 инчен Тока Големина : 30*26*12mm/1.18*1.02*0.47 инчен Можат да се сместат кожа дебелина(најтенкиот) : 2,5 mm/0.098 inch Package Содржина 4 Поставите x Затворач Вклучите Заклучување на Белешки : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлика, благодарение!Нашите дигитални слики се онолку точни колку што е можно.Поради разликата меѓу екранот и светлината, бојата е малку поинаква.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите