.

.

PandaHall DIY СТП Кожна Торба Плетење Сет, Кожна Торба Дното/Рамо, Рака/Торба Пресврт Заклучување/Размавта Покрие/Торба Токи, Браун(7 Видови на Додатоци)

PandaHall DIY СТП Кожна Торба Плетење Сет, Кожна Торба Дното/Рамо, Рака/Торба Пресврт Заклучување/Размавта

DEN 419.76

Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 9pcs Кожна Торба Изработка на Прибор1x Bag Дното, 1x Shoulder Рака, 2x Bowknot форма крпа, 1x Flap Маска, 2x D Прстени, 1x Bag Пресврт Заклучување и 1xbag додаток(сребро); 7 Видови на DIY Кожна Торба Изработка на Додатоци.Торба Дното Големина : 240mm(9.4") долго, 82mm(3.2") широк, 4.5 мм дебел, дупка : 5mm; Рамо, Рака Големина : 66~119cm(2.5"~4.6") долго, 18mm(0.7") широк, 3.5 мм дебел.СТП Кожа : направен од СТП кожа, исклучителен дизајн и одличен изглед направете го тоа лесно се исти, површината е мазна, удобно да го допре и лесно да се чисти.Торба рачно изработени и Поправка : голема додатоци за DIY занает проекти и торба repairment.Широк Апликации : може да се користи како замена за Торба, чанта, спојки, ранец, крос-тело торби и кофа торба.Спецификација : Количина : 9 компјутери/set.Боја : Камила.Материјал : Имитација на Кожа Големина : за 1.Дното : 240mm долго, 82mm широк, 4.5 мм дебел, дупка : 5mm, 1pc; 2.Рамо, Рака : 66~119cm долго, 18mm широк, 3.5 мм дебел; 3.Монтажа Pendant : 81mm долго, 27mm широк, 2mm дебели, 2 парчиња; 4.Корица : 150mm долго, 56mm широк, 3.5 мм дебел, дупка : 23x9mm; 1pc; 5.D Прстен : 20mm долго, 24mm широк, 4mm, дебела, дупка : 13x16mm; 2 парчиња; 6.Заклучување Тока : 31mm долго, 17mm широк, 16mm дебели, 1pc; 7.Тока Наоди : 27mm долго, 12mm широк, 0.4 mm дебели, 1pc.За поддршка на корисниците : Ако имате било каков проблем со нашиот производ, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.ние ќе бидеме среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите