.

.

F Fityle 2 Парчиња Врежана Метал Чанта Рамка Срцето Бакнеж Затворач Заклучување Торба Спојки Рамка

F Fityle 2 Парчиња Врежана Метал Чанта Рамка Срцето Бакнеж Затворач Заклучување Торба Спојки Рамка

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

* Материјал : Алуминиум. * Во прилог со секоја страна, достапни за бесење торба за на рака и да се справи. * Антички бронза чанта рамка, нежни цвеќиња и криви линии, срце облик бакнеж затворач за заклучување. * Здрав и издржлив материјал, нема боја исчезнува, нема деформација, голем занает додатоци за торба DIY и одлуки. * Гроздобер стил лак метална рамка за чанта, монета торба, спојки, торба и чанта одлуки занает.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Материјал : Алуминиум - Гроздобер стил лак метална рамка за чанта, монета торба, спојки, торба и чанта одлуки занает - Антички бронза чанта рамка, нежни цвеќиња и криви линии, срце облик бакнеж затворач заклучување - Прилог со секоја страна, достапни за бесење торба за на рака и да се справи - Цврсти и издржливи материјали, нема боја исчезнува, нема деформација, голем занает додатоци за торба DIY и making Size Табела : 12.5 x 7cm / 4.9 x 2.8in16.5 x 9cm / 6.5 х 3.5 in Package Вклучува : 2 Парчиња Метал Чанта Frame Note : 1. Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика.2. Тоа е прирачник мери.Ве молиме овозможи 2-3cm разлика од големината на табелата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите