.

.

Littlearth Жените NCAA Аризона Државата Сонцето Ѓаволи Боја Сјај Крстот Тело Чанта, Една Големина,

Littlearth Жените NCAA Аризона Државата Сонцето Ѓаволи Боја Сјај Крстот Тело Чанта, Една Големина,

DEN 935.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Увезени.Мерки 8.5" x 2" x 7.5".Прилагодливи пад за околу рака може да оди до 53".Вклучува 2 внатрешни работи коса црта џебови, 2 надворешните џебови и 1 внатрешни работи zip џеб.Патент затворање на главната преграда и магнетни затворање текот пред размавта.Ги чистат со влажна крпа.Мерки 8.5" x 2" x 7.5".Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Крајната додаток за сите спортски полн со љубов жените, Боја, Сјај Крст-телото со Малку Земјата е-мора да има.Исклучително удобен со прилагодливи рака, екстра простор со магнетни размавта затворање, повеќе џебови и поштенски затворање на главната преграда, чанта е совршен за секој ден го користите и во движење.На grommet детали, топла розова внатрешни работи покривачки, француски шевовите и далноводи на вашиот омилен тим логото додадете на модата способноста на чанта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите