.

.

ZYSXJMY Кожа Briefcase за Патување Office Бизнис Гласник Торба за Лаптоп

ZYSXJMY Кожа Briefcase за Патување Office Бизнис Гласник Торба за Лаптоп

DEN 4918.32

Износ
Во продавницата.

★Добар Квалитет : На briefcase е направен од кожа со солза-отпорни обвивка. ★Структура : 1 голема внатрешните прегради + 1 поместена заштита џеб + 1 внатрешниот патент џеб + 2 лизга џебови. ★Практична настава : На briefcase нуди класичен стил во висококвалитетна кожа. ★Димензии : (L) 38 cm x (W) 4 cm x (H) 26 см. ★Зедницата : Ако не сте задоволни, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме.Ние ќе го реши проблемот, додека не се задоволни.Мажите Briefcase Бизнис Гласник Торба за Лаптоп Торба Кожна Чанта Торба Crossbody Торба Satchel Торба , Black The briefcase е направен од кожа со солза-отпорни обвивка.Хардверски делови се изработени од алуминиум.Патент затворање за вашата безбедност.Пренослив и прилагодливи рамо, рака.голема внатрешните прегради + 1 поместена заштита џеб + 1 внатрешниот патент џеб + 2 лизга џебови.Надворешните со 1 патент џебови.Лаптоп торба лесно се држи вашиот 14 инчен тенок лап-топ,A4 датотека и други деловни работи.На производи се сите направени во вид.Поради различни снимање светлина и различни компјутерски монитори, постои одредена боја разликата помеѓу боја на сликата и вистински објект, кој не е голем квалитет проблем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите