.

.

15 Инчен Лаптоп Торба, се Вклопува До 15.6 Инчен Лаптоп Briefcase за Мажите и Жените, Отпорен на Вода Лаптоп Случај, Компјутер Торба за Лаптоп, Носење, Гласник Торба со Рака ?

15 Инчен Лаптоп Торба, се Вклопува До 15.6 Инчен Лаптоп Briefcase за Мажите и Жените, Отпорен на Вода Лаптоп

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Мулти-функција Оддел : Компатибилен лаптоп кеси се вклопува до 15.6-инчни лаптопи, и може да се одржи 13/14/15 инчен лаптоп.Голем внатрешен џеб и 2 нето џебови имаат голем простор за складирање на документи, netbooks, кабелот за напојување, глувчето, човек чанта.Пред невидливи патент џеб може да се сместат вредности.Издржлив Материјал ◆Уникатен џеб со внатрешни divider џебови и пенкало носители се чуваат за моќ банка, лаптоп, и пенкала;◆главната преграда со ЕВА пена поместена ракав и велкро рака го штити вашиот лаптоп од случајни судири или штрајк.Удобно да се Носат◆Прилагодливи поместена ергономски рамо покрие додава удобност;◆Поместена вегетаријанска кожа рачки за лесно да ги преземат во движење;◆грбот на багажот за на рака им овозможува на оваа канцеларија торба да се менува во текот на багаж исправени се справи со цевка за лесен транспорт;◆Метални куки и метал патентите се направи оваа рачна торба на повеќе цврсти и издржливи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите