.

.

Керамички Сини и Бели Порцелански Шеќер Сад Зачин Тегла со Капак и Лажица Леќата Кутија Condiment Садови Бел Шеќер Фармацевт 8 Унци

Керамички Сини и Бели Порцелански Шеќер Сад Зачин Тегла со Капак и Лажица Леќата Кутија Condiment Садови Бел

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Висок отпуштен керамички.(Храна безбедно).Капацитет : за 8oz/ 240ml.Совршен за да им Служи на Шеќер/сол/Зачини, итн.Пакет се вклучени : 1 сад+1 капак+1 лажица.Погоден за Домашни, Кафе, Бифе, Забава, итн.Оваа гламурозна керамика шеќер сад ќе се надополнуваат на било дома декор.Погоден за Дома, Хотел, Кафе, Бифе, Забава, итн.Совршен за да им Служи на Шеќер, Бибер, Зачин, итн.Пакет се Вклучени 1 buc шеќер сад.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите