.

.

8-Број 9-Унца Топла/Ладна Пијалок Чаши, Groovy Девојка

8-Број 9-Унца Топла/Ладна Пијалок Чаши, Groovy Девојка

DEN 294.96

Износ
Во продавницата.

Groovy девојка тематските хартија пијалаци чаши.Има 9 оз. 8 брои.Совршен материјали за роденден, на 70-тите тематските партија или едноставно за кога навивање тимот добива заедно во вашиот дом.Види Креативни Конвертирање е координирање на линија на партијата на стоки и dinnerware, хартија плочи, салфети, cupcake toppers, виси украси, банери, покани, плен перници и многу повеќе.Од Производителот го Вклучите цвет моќ.Влезе во ритам со нашите Groovy Девојка Партија колекција.Современи мотиви и хип нијанси донесе поп-културата на партијата.Тоа е ретро изглед во свежи сливи и свежа вар зелена тоа е сите бес за тинејџерите и tweens.Со над 80 години, на комбинирана искуство во хартија и партија стоки индустрија, Креативни Конвертирање има успешно се етаблира како високо почитуван дизајнер, производител и дистрибутер на садови за еднократна употреба, вклучувајќи хартија салфетки, чинии, чаши, табела ги опфаќа и пластичен прибор за јадење во различни цврсти бои, како и ансамбл дизајни за секојдневна забавна, прилики и празници.Комплетна понуда на décor и додатокот на предмети, исто така, вклучува хартија фенери, confetti, виолончело кеси, centerpieces, streamers, свеќи, подарок перници и многу повеќе.Посветена на услугата, квалитет, дизајн и иновации, Креативен Конвертирање на повеќе отколку да се приспособат на сите вашата партија и настан потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите