.

.

Обновливи Одржлив Да Оди на Патување Кафе-Купот - Ecoffee Куп - Преносни Чаши Без Течење Силикони Капак - машина за миење Садови Безбедно (12oz, Сива Кавер -)

Обновливи Одржлив Да Оди на Патување Кафе-Купот - Ecoffee Куп - Преносни Чаши Без Течење Силикони Капак - машина

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

ЕДЕН ОД OPRAH ' S ОМИЛЕНИ НЕШТА 2019! Како Oprah вели, Ecoffee Куп "се разбудив начин да се разбудам.".ИЗБЕРЕТЕ ДА се повторна употреба - Ние ги направи забавно и лесно за вас да се направи ВИСТИНСКА разлика од обезбедување на вас лесна, светла и убава обновливи чаша да пие од.НАПРАВЕН ОД ПРИРОДНИ, ОДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Мат, храна одделение силиконски ракав и капакот се латекс-слободни и специјално дизајниран за топло кафе, чај, течности.Нашето првенство е направен од бамбус, пченка труп влакна и смола.ЦВРСТО RESEALABLE НЕ-КАПЕ КАПАК - Конечно, обновливи кафе дека не излегуваат во јавноста, се истури, или секрет и го задржува вашето кафе каде е припаѓа..во купот.ЦЕЛОСНО машина за миење САДОВИ-SAFE - Нашите преносни того чаши се изградени да трае и треба да трае многу години, со соодветна грижа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите