.

.

Прекрасна Јазовец Топлина Промена Кригла Новина Боја Се Менува Керамика Кафе Топлина Чувствителни Првенство (11 Мл)

Прекрасна Јазовец Топлина Промена Кригла Новина Боја Се Менува Керамика Кафе Топлина Чувствителни Првенство

DEN 2390.40

Износ
Во продавницата.

Керамички.Високо-квалитетни материјали-водата првенство има капацитет од 11oz, дијаметар од 3.2 инчи, чаша висина од 3,7 инчи, како и високо-квалитетни керамички материјали, кои се сигурни во употреба.Термички променикога нашите чаши, не се користат или се користат со вода на собна температура, чаши се целосно црн и нема да се промени.Кога ќе се прелива течности со температура на водата од >60°, тоа ќе го видите вашиот прилагодување во неколку секунди Шема секунди.Тоа е многу погоден за кафе, чај, вода и сите пијалоци.Магијата чаша со интересни начини да се користи ќе го направат вашиот живот полн со изненадувања.Добри дарови-ова е производ кој го поддржува прилагодување.Како исклучителен подарок за некого, тоа е многу погодна.Посебна забелешкаве молиме да пребарувате на производ слики и големина вовед во детали пред купување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Симпатична топлина-чувствителни боја-промена на купот го прави животот поинтересен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите