.

.

Двострано Забава Нови Родители Одлука Монета Двострано Одлучување Монета Бебе Подароци за Мама Тато Бебето Бременоста Подарок Mummy е Претвори или Татко е Пак Мајка

Двострано Забава Нови Родители Одлука Монета Двострано Одлучување Монета Бебе Подароци за Мама Тато Бебето

DEN 120.00

Износ
Во продавницата.

Татко или Mummy?Нека одлука монета одлучи : Можеби мајки и татковци се уште спремна за кои ќе се менува пелени за бебето?Нека смешно мама тато одлука монета ви кажам одговорот, тоа ќе биде совршено решение за вашите грижи.Разни интересни одлуки : Едната страна на паричката има "Ќерката на Сврти" писмено, а другиот е "Mummy е Пак" што е напишано.Кога сте подготвени да го промените вашето бебе е пелена, се хранат со млеко, се искапеш, да се облече, да одберам нова облека, итн., нека монета ви кажам чии пак тоа е да се започне нервира за вашата судбина сега.Сè ќе биде фер, а процесот ќе биде полн со значење, задоволство и забава.Совршен подарок : Овие одлука монети се најдобрите подароци за мажи, жени, бремените жени, expectant мајки и татковци, браќа, сестри, синови, ќерки, пријатели, соученици, колеги, соседи итн.Тие сигурно ќе бидете изненадени и задоволни да добиваат такви интересен подарок.Да се биде нов родителите е убаво време, но, исто така, навистина тешка еден, особено кога станува збор за тоа кој е ќе се смени следната бебето nappy или се појавува во средината на ноќта.И ние имаме само нешто да се преземе сите стрес за излез од ситуацијата - забавна одлука монета совршен за новите родители!Сите тие треба да направите е да флип на дрвени монета за нивната судбина!.Брз одговор по-продажба на услуги тим : Huwane нуди одлична по продажба на услуги за било смешно одлука монета квалитет прашања да се постигне 100% задоволство.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми или совети, ние ќе ви помогнат во секое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите