.

.

Ротари Чекан Вежба, 21V Cordless Вежба 3 во 1 Електрични Влијание Возачот со СДС Чак 360° Помошни Справи со Brushless Мотор Анекс 1400RPM Мулти-Функција на Алатката, за Бетон и Камен

Ротари Чекан Вежба, 21V Cordless Вежба 3 во 1 Електрични Влијание Возачот со СДС Чак 360° Помошни Справи со

DEN 8039.76

Износ
Во продавницата.

[Широка Примена&Грижете се-Бесплатно Купување]Совршен за тешки задачи како што се demolishing brickwork, отстранување на гипс, полетување плочки и копа од стариот grouting, итн. [0~1400 ВРТЕЖИ во минута и Напред/Назад Префрлување Прекинувач] дупчење не-оптоварување брзина помеѓу 0~1400 ВРТЕЖИ во минута, преку променливата предизвика прилагоди за да се заврши различни апликации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите