.

.

XJJZS Stepper Работи Машини Спортски Мини Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Опремени Тивка Телесната Тежина на Возилото

XJJZS Stepper Работи Машини Спортски Мини Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Опремени Тивка Телесната

DEN 16942.80

Износ
Во продавницата.

Отпор Бендови : Yes.Тип : Мултифункционален.Функција : Тело.Декорација Тип : Мини Тип.Број На Модел : Stepper Exerciser.Овој Компактен Stepper Вежба Машина е идеална опрема за физичката кондиција.Тоа ќе ви помогне ефикасно намалување на масти и калории,и може да се добие потенок, поздраво тело!Погоден за нозе или раце вежба дома или во канцеларија.Карактеристики : LCD дисплеј за покажување време,растојание,брои,вкупно бројат и калории.Прилагодливи отпор knob да се исполнат различни физичка состојба.Прилагодливи бендови ги собере различни висини за вас.Здрав челична рамка со анти-пропадна нозе за безбедност и стабилност.Ергономски педали се удобно да се сфати за вежбање.Идеален за ниско влијание вежба.Погоден за нозе или раце вежба.Компактна големина на простор за заштеда,лесен за употреба, дома или во канцеларија.Спецификација : Материјал : челик,ABS,PPSize : 41*38*31cm/16.1*15.0*12.2 in Max капацитет : само 130 кг/286lb Battery:1* AAA Батерија (не се вклучени)Тежина : Околу. 3.3 kg Due да резолуцијата, осветленоста и контрастот на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.

Параметрите на производот

Material:
steel,ABS,PP
Size:
41*38*31cm/16.1*15.0*12.2in
Max load capacity:
130kg/286lb
Battery:1* AAA Battery (not included) :
Weight:
Approx. 3.3kg
Due to the resolution, brightness and contrast of the computer screen, the actual color may be slightly different from the picture. :

Им се допаѓа и на купувачите