.

.

Кујнски Помошник Столче за Години, Бамбус Чекор Столче за Деца, Кујнски Помошник со Прилагодлива Висина, Детска, Кујна Чекор Столче

Кујнски Помошник Столче за Години, Бамбус Чекор Столче за Деца, Кујнски Помошник со Прилагодлива Висина, Детска,

DEN 2130.24

Износ
Во продавницата.

【Деца кујна столче】Користење на чекор столче е совршен начин да се грижи за децата додека нивните родители се готви.Столицата им овозможи на децата да имаат корист од учењето, додека помагање со готвење. 【Кујнски помошник】Деца може да се добие нивните родители благодарност и задоволство, додека помагање на нив.Кујнски помошник столче за години обезбедува добра платформа за години за да комуницирате со нивните родители, и тоа е исто така пригоден начин за родителите да комуницираат со своите деца. 【Безбедна и Стабилна Дизајн 】Деца учење столче е направена со квалитетот природни бамбус дрво, со анти-совет нозе,заоблени рабови за дополнителна безбедност.Деца кујна чекор столче изшкуркан мазна завршница која го спречува гребнатини и scuff марки. 【Преносни Чекор Столче и Удобен Собранието】Родителите може да се движи на столче било каде, бидејќи тоа не заземаат многу простор во домот.Како што во бања може да се вежба децата способност да ги измијат забите самостојно. 【Прилагодлива Висина】Деца кујна столче помошник платформа е прилагодлив на три различни височини, така што кујната кула расте со вашите деца.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите