.

.

HLWJXS Footstool Чекори Дете Тоалетна Столица Скали Чекор Столче Пати Тоалети Скала Не се Лизга Мат Тоалет Седиште Бебе Писоар Столче Погодно/A / 47cm

HLWJXS Footstool Чекори Дете Тоалетна Столица Скали Чекор Столче Пати Тоалети Скала Не се Лизга Мат Тоалет

DEN 465.60

Износ
Во продавницата.

Скалило-стил тоалет, проширува и зголемена педали, погоден за бебиња од 1-7 години.Мека, безбедно, автономна toileting, количка.Надгради за да се зголеми против пролизгување педали, постојат круг покренати против пролизгување поени на табла, и бебето е педали не ќе падне.Мал круг испакнатини зголемување на триење без лизгање.Зголемување поздравниот-доказ урина булбус, и пред покрена портата спречува урината од јавните и мокрење на бебето долна облека, и тоа е мазна и круг.На 4-точка тип е стабилен и не се лизга, 360-степен во прилог на синтетички тоалет, и ергономски структура дизајн.4 не се лизга гумени влошки на дното се цврсто прикачени, и тие се стабилни и не се одделуваат.Виткање складирање заштедува простор, кога не е во употреба, тоа може да биде за складирање со мала меморија.На дното е не се лизга фиксни, и не постојат 4 не се лизга нога влошки на дното на возилото, која е стабилна и безбедна.Првиот чекор за вашето бебе да се оди во тоалет независно е да ги споделите со бебето оди во тоалет независно и да се започне обука од рана возраст.Ротирачките прилагодливи дното одговара на земјата со различни curvatures, што го прави стабилни и не е лесно да слајд.Удобно заоблени ивици потпирачи за раце одговара на бебето прсти и задржете тоа повеќе удобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите