.

.

Liftall 12EZEEX12 Прашка, Јажиња, 12' Должина, Вертикална, 3800 lb

Liftall 12EZEEX12 Прашка, Јажиња, 12' Должина, Вертикална, 3800 lb

DEN 1910.40

Износ
Во продавницата.

Кабел поставени челичното јаже на супериорен флексибилност, отпор да kinking.Механички swaged, Фламанскиот око splice обезбедува резерва сила треба да ракавот станат оштетени.Tuff-Ознака покажува OSHA бара оценет капацитети за подобрување на безбедноста.Поцинкуван слој за отпорност на корозија како и подолг живот.E-Z Flex Кабел Поставени челичното јаже slings направени од увезени челичното јаже.Супериорен за флексибилност и kink отпор.Фламанскиот око splice за безбедно прекинување.TUFF-ОЗНАКА идентификува големина и капацитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите