.

.

Petkin Екстра Мега Valu Овес Petwipes 200 ст

Petkin Екстра Мега Valu Овес Petwipes 200 ст

DEN 549.84

Износ
Во продавницата.

Чисти лицето, ушите, телото и очите.НЕ parabens или сулфати.Deodorizing и Климатизација.Нежно избришете целиот пет до чиста.Нежно чисти и смирува нервозни, сува кожа со органска овес екстракт.Овес Pet Wipes обезбеди брз, лесен начин да се задржи вашето домашно милениче се чисти и здрави секојдневно.Секој мека крпа избришете е навлажнета со природни чистење формула без сулфати и parabens дека помага во одржување на чиста и здрава пет грб, додека враќање на влага на кожата и мекост.Нежно доволно да се користи секојдневно околу миленици очи, уши, лицето и телото.Освои';t отстрани на самото место, ентони третмани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите