.

.

Petkin Овес PetWipes Мега Valu-Pak 125 кт

Petkin Овес PetWipes Мега Valu-Pak 125 кт

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

Нежно чисти & смирува нервозни, сува кожа.Нежно избришете целиот пет до чиста.Безбедно да се користи на домашно Милениче лицето и на домашни миленици кои лижат или teethe.Овес Pet Wipes обезбеди брз, лесен начин да се задржи вашето домашно милениче се чисти и здрави секојдневно.Секој мека крпа избришете е навлажнета со природни чистење формула без сулфати и parabens дека помага во одржување на чиста и здрава пет грб, додека враќање на влага на кожата и мекост.Нежно доволно да се користи секојдневно околу пет очите, ушите, лицето и телото.Нема да се отстрани на самото место, ентони третмани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите