.

.

Petkin Екстра Мега Valu Бамбус Природни Petwipes 200 кт, Зелена

Petkin Екстра Мега Valu Бамбус Природни Petwipes 200 кт, Зелена

DEN 395.76

Износ
Во продавницата.

Секој мека бамбус крпа избришете е навлажнета со природни чистење формула.Враќање на влага на кожата и мекост.Нежно доволно да се користи секојдневно околу пет очите, ушите, лицето и телото.објектот пакет тежина : 1.5 унци.Бамбус Еко Pet Wipes обезбеди брз, лесен начин да се задржи вашето домашно милениче се чисти и здрави секојдневно.Секој мека бамбус крпа избришете е навлажнета со природни чистење формула која помага во одржување на чиста и здрава пет грб, додека враќање на влага на кожата и мекост.Нежно доволно да се користи секојдневно околу пет очите, ушите, лицето и телото.Нема да се отстрани на самото место, ентони третмани.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите