.

.

Dogit 70526 Чисти Чешлање Брише

Dogit 70526 Чисти Чешлање Брише

DEN 1461.60

Износ
Во продавницата.

Unscented - нема силен Мирис.Безбеден, ефикасен начин за чистење на вашето куче ушите, Носот и области околу очите.Ги отстранува лабава крзно и освежува вашето куче е капут.Пакет Димензија : 2.3"L x 4.0"W x 7.0"Х. Dogit чисти чешлање брише обезбеди безбеден и ефикасен начин за чистење на вашето куче ушите, носот и области околу очите.Тие се исто така одличен за отстранување лабава крзно и освежување на вашето куче е капут.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите