.

.

Чудо Грб Мачка Чешлање Мит

Чудо Грб Мачка Чешлање Мит

DEN 266.40

Износ
Во продавницата.

Мек, флексибилен совети нежно подигнете го губат косата и нечистотијата од вашето домашно милениче грб.Една големина ракавица одговара на повеќето раце.Флексибилни гума прсти ги собереш губат косата додека фаќање.Исплакнете чист, кога ќе завршиш.Ефикасно се крева косата и прав од мебел премногу.Чудо Грб Мачка Чешлање Мит ви овозможува да се поврзе со вашиот миленик додека обезбедување на ефективна чешлање сесија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите