.

.

Миленичиња 2 Двострано Професионални Отвори Куп Чешел Четка за Чешлање и Отстранување на Јазли Душеци и Tangles, Куче Чистење, Отстранување на Влакна, Чешли Чешлање Ал?

Миленичиња 2 Двострано Професионални Отвори Куп Чешел Четка за Чешлање и Отстранување на Јазли Душеци и Tangles,

DEN 285.36

Износ
Во продавницата.

【Лесен за Употреба】Ова домашно милениче dematting чешел може да се пробие до tangles ефикасно да се отстранат губат косата.Ви благодариме за вашето разбирање.Здрав ножеви отстрани undercoats и лабава коса без влечење или сечење на крзно.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. 【Се задржи се Вклопуваат】Олеснување на замор.Тоа е совршен за доработка и fluffing.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем. 【Безбедна Употреба】Нема почеток и безбеден за вашето домашно милениче, круг заби овозможува нежна и прецизно отстранување на влакна на кучиња со чувствителна кожа.6 оз Пакет листа : 1 * домашно Милениче Јазол Чешел Забелешка : 1.Тоа е исто така добра за промоција на домашно милениче циркулацијата на крвта и метаболизмот да ги задржи се вклопуваат.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
plastic+stainless steel
Color:
Blue, Pink, Red, Yellow(Optional)
Size:
approx.17.5*7cm/6.9*2.8in
Weight:
Approx.103g/3.6oz
Package list:
 
1 * Pet Knot Comb :
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите