.

.

Whimsical Шума Божиќ Картички - Празник Честитки, Сет од 18 години, Голем 5 x 7, Коверти Вклучени

Whimsical Шума Божиќ Картички - Празник Честитки, Сет од 18 години, Голем 5 x 7, Коверти Вклучени

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Во внатрешноста пишува : "МОЖЕ да ВАШИОТ БОЖИЌ БИДАТ БЛАГОСЛОВЕНИ СО РАДОСТ И СРЕЌА!"Цел свој празник картички денес и испратите вашите најблиски подигнување порака дека ќе го направи сезона малку посветла.За Current Orin и Miriam Loo започна Тековната од нивниот дом во Колорадо Спрингс во 1950 година.Прескокнете на долгите линии во продавница и главоболка на шопинг за совршен одмор картички!Нашиот широк спектар на празнична дизајни брод директно да можете да заштедите време овој зафатен сезона.Ние повторно се посветени на помагање на луѓето се задржи во допир со нивното семејство и пријатели преку единствен, внимателен и прифатлива подароци и картички.ИНСПИРАТИВНИ ПОРАКА : Секоја картичка има срце-затоплување и инспиративна порака од внатре што пишува : МОЖЕБИ ВАШИОТ БОЖИЌ БИДАТ БЛАГОСЛОВЕНИ СО РАДОСТ И СРЕЌА!. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да го вратите за враќање на парите или замена во рок од 60 дена од денот на превозот датум. Она што започна како e-mail-цел прибирање на средства за кампањата продажба на разгледници на локалните министри брзо да се прошири за да вклучува целосен каталог на убаво дизајниран честитки, рецепт картички и други производи од хартија.Оваа група ги вклучува една весела порака на предната Сите Природата Шепоти Тивок Ноел .Секој ред доаѓа со 18 картички и премиум коверти така што ќе можете брзо пишување, пак, и e-mail вашите картички.Денес Актуелните Медиуми Група ДОО нуди повеќе од 2.НАПИШАНО ОД СРЦЕ : Шоу на вашето семејство и пријатели некои љубов; на Нашиот картички вклучуваат празен простор, така што можете да го напишете вашиот сопствен heartwarming порака внатре.000 производи до милиони корисници ширум светот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите