.

.

Swithun Шминка Четки Сет Со СТП Кожа Козметички Торба, 6 Компјутери Професионални Сочинуваат Четки и Торба за Шминка Љубители Високи & Почетник

Swithun Шминка Четки Сет Со СТП Кожа Козметички Торба, 6 Компјутери Професионални Сочинуваат Четки и Торба

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【Професионална Шминка Четки Поставите】 : Погоден за почетници и професионална шминка уметник, Swithun шминка четки со торба ги исполни сите ваши беспрекорна шминка треба за вашето лице и очи. 【Премиум Синтетички влакна】:Висок квалитет сочинуваат четки и торба направени со мека и густа супериорен синтетички влакна,со кој совршено се вклопува во прав, течен, крем и други козметика.Лесно да се мијат и Сонце-исушени. 【Не се лизга дрвена рачка】 : рачно изработени силни и издржливи, избрани висок квалитет на дрво и метал млазници.На уникатен не се лизга слој дизајн е полесно да се одржи и да го користите, обезбедување на најдобри производ искуство. 【Најдобар Подарок Четки】: Мулти-цел професионална шминка четки може да ви помогне да се создаде убава и мазна дневна или партија шминка.Ова не е само вашиот прв избор за шминка tools, но, исто така, најдобрите подароци за мајки, жени, сопруги или женски пријатели. 【Пријателски Услуга】 Swithun обезбедува квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас за побрзо решение.Swithun шминка четки собата е прекрасен избор за шминка почетници и ентузијасти, шминка четки со вреќа е избраниот подарок за мајка, сопруга, пријателки во секоја прилика-Божиќ, Денот на Благодарноста, Мајки Ден, свадба годишнина и така натаму.Вклучувајќи 6 Компјутери Професионална Шминка Четка, Различни форми и големини на влакната ви даде различни око изглед.Висок квалитет сочинуваат четки направени со мека и густа супериорен синтетички влакна,со кој совршено се вклопува во прав, течен, крем и други козметика.Лесно да се мијат и Сонце-исушени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите