.

.

zhaotuoqp Шминка Tools / 40 од Суштинско значење Шминка Четка Групи/Лабава во Прав со Четка Фондацијата Четка Сенката за Очи Четка Целосен Сет на Мека Коса, Шминка Четка

zhaotuoqp Шминка Tools / 40 од Суштинско значење Шминка Четка Групи/Лабава во Прав со Четка Фондацијата Четка

DEN 1564.80

Износ
Во продавницата.

Име : Шминка Brush Bristle материјал : човек-направени fiber Suitable за типот на кожата : било кожата type Efficacy тип : makeup Specification тип : normal Brush се справи со тип : долго rod Applicable луѓе : General Packing метод : 40 четки Апликација област : целиот face Number на четки : 40 Contains содржина : 40 видови на лицето четка, четка за сенки, руменило четка, а во прав со четка, concealer четка, око шминка четка итн.Дали сте човек кој сака да експериментирате со шминка-од време на време?Дали сте некој кој сака евтини сет на четки за патувањето дека се претстави добро, но нема да направи плачеш ако сте го изгубиле?Дали сте шминка уметник, кој може брзо и лесно да се облекуваат клиенти?Откако ќе се поставуваат овие прашања, треба да се обрне внимание на нашите предмети, ако се купат, ви благодарам прво за избор да ги користите нашите производи, ние ќе ви донесе најмногу прецизен услуга и повеќето удобно искуство. *Четка сет содржи низа на четки за да одговараат на повеќето потреби од кои многу се разноврсна доволно да се има мулти-цел за изработка на овој постави вредност за пари.Допирот е многу мека и четка ја зграпчува прав многу добро.Можете да ги заврши сите шминка четки и носат ги со вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите