.

.

Yiitay Сенки Меша Шминка Четка Поставите Шминка На Очите Четки Поставува Основа Прав Concealers Поставите Стручно Лице Меша Четка Алатка Контура За Полнење

Yiitay Сенки Меша Шминка Четка Поставите Шминка На Очите Четки Поставува Основа Прав Concealers Поставите Стручно

DEN 78.96

Износ
Во продавницата.

Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Свилен мека,Удобно,Убави, Економски четки изработени со квалитетни материјали.Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.Највисок квалитет на материјали со висока густина наежвам, Не се Пролева !.Пакет содржина : 7 X четка.Опис : Категорија : шминка-четка-сетови за Употреба ББ/CC Крем,Моќ,Фондација,сенката за Очи,Кармин, Мешање.Одговара на Лицето,Носот,Очите,Concealer,Усна,Веѓа,Eyeliner.Совршен за двете професионална употреба или лична употреба .Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.Тип : Школка Шминка Четка Поставите Големина : Шминка Четка : 15-17 cm Четка Материјали : Најлон Синтетички Влакна Рачка Материјал : Пластични се справи со Количеството : 7 Компјутери / set.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите