.

.

6Pcs Сочинуваат Козметички Четки Чувари Заштитници Покрие Dustproof преносни Шминка Четка Влакната Заштитна Маска

6Pcs Сочинуваат Козметички Четки Чувари Заштитници Покрие Dustproof преносни Шминка Четка Влакната Заштитна

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

✿1.Помош држи вашата шминка четки во добра состојба,која се протега животот на вашиот алатки. ✿2. Да зачувате простор и да се заштити четки од добивање dented, лесно земање на за патување. ✿3. Соодветна и може повторно да се употребуваат за четки од сите големини, работат подобро на средни и големи големини на четки. ✿4. Translucence торбичка видливи дизајн што ќе може лесно да најдете четка ви треба. ✿5. 6 различни големини на козметички четка капаци може да ги задоволи потребите на различни козметички четки.Детали за производот : Материјал : пвц.Боја : проѕирна боја.Големина на : 1 : Топ Ширина : 4.6 cm/Ширината на Дното : 3.5/ Должина : 10.3 cm. 2 : Топ Ширина : 4.3 cm/Ширината на Дното : 3.2 cm/Должина : 8.7 cm. 3 : Топ Ширина : 3.6 cm/Ширината на Дното : 2.6 cm/Должина : 9cm. 4 : Топ Ширина : 2,2 см/Ширината на Дното : 2cm/Должина : 7.2 cm. 5 : Топ Ширина : 2cm/Ширината на Дното : 1.8 cm/Должина : 7.2 cm. 6 : Ширина : 1.1 cm/Должина : 6.4 cm.Тежина : 50 грама Пакетот вклучува : 1 Сет 6 PCS Четка Капак.Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со квалитетни производи и задоволителен услуги, Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите