.

.

NBHFR 10Pcs Шминка Четки Алатка Поставите Козметички Прав Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавината ја Сочинуваат Четка Maquiagem (Боја : Портокал)

NBHFR 10Pcs Шминка Четки Алатка Поставите Козметички Прав Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавината

DEN 3534.48

Износ
Во продавницата.

[10 четки] целосен сет 10 компјутери четки, ко-се користи да се подготви поставен и деликатна резултат. [Мора да се има алатка] практичен козметички шминка за полнење за почетници, исто така, мора да се има дневен козметички за сите жени кои сакаат шминка. [Високо квалитетни материјали] Висок квалитет најлон четка воздух + пластична рачка. [Широка употреба] Погоден за партија шминка, секојдневен шминка, свадба шминка. [Лесен за употреба] Лесно да се примени во прав, сликарство рамномерно, преносни и лесно да се носат. [10 четки] целосен сет 10 компјутери четки, ко-се користи да се подготви поставен и деликатна резултат.[Мора да се има алатка] практичен козметички шминка за полнење за почетници, исто така, мора да се има дневен козметички за сите жени кои сакаат шминка.[Високо квалитетни материјали] Висок квалитет најлон четка воздух + пластична рачка.[Широка употреба] Погоден за партија шминка, секојдневен шминка, свадба шминка.[Лесен за употреба] Лесно да се примени во прав, сликарство рамномерно, преносни и лесно да се носат.Спецификации : Тип : Шминка Brush Material : Пластични + Алуминиумски Легури + Најлон Hair Total Тежина : Околу. 110g Пакет Големина : Прибл. 21 * 16* 2cm Пакет Тежина : Околу. 120g Забелешка : 1)ве Молиме да се биде внимателен кога се однесуваат на козметички околу очите.Ако најдете некоја непријатност, ве молам, престанете да го користите производот.2)Ние не препорачуваме применуваат овој производ преку намалувања, осип, кожни заболувања, чувствителна кожа, sunburned кожата, или за прекувремена работа употреба.Пакет Листата : 10* Шминка четка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите