.

.

BTYAY 12pcs Шминка Четки Поставите Фондацијата Нагласи Контура Сенки Веѓа Големи Лабава Прав (Боја : Розова)

BTYAY 12pcs Шминка Четки Поставите Фондацијата Нагласи Контура Сенки Веѓа Големи Лабава Прав (Боја : Розова)

DEN 2484.96

Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба.Лесно да се задржи во прав, нејзината боја е природно и униформирани.Тоа е погодно за да ги собереш и да користат.Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, и погодна за професионални или домашна употреба. 1. Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбедно, не-токсични, животната средина и издржливи за долгорочна употреба.2. Лесно да се задржи во прав, нејзината боја е природно и униформирани .3. Тоа е погодно за да ги собереш и да користат.4. Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за секојдневните апликации.5. Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, и погодна за професионални или домашна употреба.Спецификации : Состојба : Висок Квалитет Предмет Тип : Шминка Четка Set Material : Пластична Рачка + Синтетички Влакна Hair Color : Blue/розова color Package Тежина : Околу.158g Пакет се вклучени : 12 компјутери Шминка Четки Сет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите