.

.

Едвин Jagger Сребро Совет Јазовец Бричат, Четка, Медиум Се Справи Со ... (Имитација Рог)

Едвин Jagger Сребро Совет Јазовец Бричат, Четка, Медиум Се Справи Со ... (Имитација Рог)

DEN 2904.00

Износ
Во продавницата.

Едвин Jagger Имитација Рог Сребро Совет Четка За Бричење.Луксузен сребрен совет јазовец коса.Совршен за било влажни хлапак Супериорен lathering сензација.Вкупна висина 87mm (3.4 инчи) се Справи со висина 37mm (1.45 инчи) се Справи со дијаметар 33mm (1.3 инчи) Јазол големина 21mm Исполнет тежина 36g.Доставени во Едвин Jagger пакување.Дизајниран од страна на Едвин Jagger, овие величествени Едвин Jagger Имитација Рог Сребро Совет за Бричење Четки се рачно изработени во Шефилд.Сите се рака исполнет со најдобрите сребрена бела untrimmed јазовец коса.Среброто совет јазол кој се користи е густа, дебели, и луксузен.На рачки се користат за овие четки за бричење се буци и се чувствуваат одлично во shavers рака.Сребро совет коса е најдолг, softest, повеќето луксузни и скапи тип на четка се пополни која им помага да се создаде луксузен пенливата и се чувствуваат за да го избричат.Оваа четка за бричење е донесено во smart Едвин Jagger презентација пакување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите