.

.

3D Круг Брановидна Коса Чешел Фризерски Салон Стил Виткање Навивам Четка РОЗОВА

3D Круг Брановидна Коса Чешел Фризерски Салон Стил Виткање Навивам Четка РОЗОВА

DEN 599.52

Износ
Во продавницата.

Возрасна Група : Возрасни.Материјал : пластика.Боја : Розова.Количина : 1. Облик : Топката.Возрасна Група : Adult Material : plastic Color : Pink Quantity : 1 Shape : Ball Size : како described Gender : Women Type : Круг Brush Hair Тип : Кадрава Коса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите