.

.

Зимски Пејзаж Кружен Лак Форма На Косата Четка, Воздух Перница Чешел Масажа На Скалпот Косата Четка Detangling Четка За Било Каква Коса

Зимски Пејзаж Кружен Лак Форма На Косата Четка, Воздух Перница Чешел Масажа На Скалпот Косата Четка Detangling

DEN 357.36

Износ
Во продавницата.

Косата Видови : Погоден За Сите Типови На Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Сува Коса, Влажна Коса, Густа Коса, Тенка Коса, Долга Коса, Кратка Коса, Дури И Перика, Се Работи За Девојки, Жени И Мажи.4" H ( 7× 22.Фестивалот, Годишнина, Одмор, Итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите