.

.

Conair Професионални Целосна Големина и Средината на Големината на Косата Четка во Собата, Боја Може да се Разликуваат 1 ea (Пакување од 4)

Conair Професионални Целосна Големина и Средината на Големината на Косата Четка во Собата, Боја Може да се

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

Vented четки наменета за удар сува стил.Топката падна влакната ќе не финтата или да се повлече.Одлично за detangling влажна или сува коса.Conair #1 Hairbrush Бренд!.За убавината допрете прозорци на движење, обидете се Conair е професионална целосна и средината на големината на четка во собата.Компактниот чанта големина четка е совршен за патување само поп тоа во вашиот tote, патна торба или шминка торба и да си одат.Да ги користите овие vented четки за брзо време на сушење, засилува јачината и подобрување на готовиот изглед на вашата коса.Дизајниран за удар сува стил, на vented буриња им овозможи на воздушни да тече во текот на косата побрзо сушење.Одлично за detangling влажна или сува коса, топката падна најлон влакната се дизајнирани за да го планирам преку вашиот tresses и ќе не финтата или да се повлече.Две глава големини нека ви создаде изгледа со многу тело или смири хиперактивни кадрици.Одлично за секојдневно четкање на сите коса должини.Мека билатерален костец на двете четки ви даде удобно чекање со сите на контрола треба.Тоа е едноставно и лесно убавина технологија за салонот стил резултати можете да го носите со вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите