.

.

Iwinna Мека Милениче Прст Четка За Заби Теди Куче Четка Лош Здив Забен Камен Заби Алатка Куче, Мачка Чистење Материјали

Iwinna Мека Милениче Прст Четка За Заби Теди Куче Четка Лош Здив Забен Камен Заби Алатка Куче, Мачка Чистење

DEN 890.40

Износ
Во продавницата.

Оваа мала четка за заби е директно поставени во прстите, која може да се даде на кучињата да се направи чистење работа.Тоа е направено со премиум силикони,безбедност и заштита на животната средина.Се одликува со абење отпор, флексибилен дизајн, висока температура отпор и добра вентилација.Овој предмет ќе им дава на куче време да се исчисти забите никогаш не ги боли.Може да се sterilized со висока температура на вода.Outlook безбедно и елегантни, со соодветна големина.Мека четка главата Мека четка главата прст ракав дизајн, точни стискаш заби сила, за да се избегне повреда на заб.Добра еластичност, пет чистење заби, не се повредат непцата, совршени за подароци за чистење на вашето домашно милениче заби.Опис : Материјал : Силикон : Боја : Како на сликата прикажани : Големина : Како на сликата прикажани : Пакетот вклучува:1 X Силикони четка за заби : : Белешки : : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда. : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите