.

.

т&c патики грижа Делукс Чистење Комплет - Патики за чистење комплет - Еко Пријателски Пена Премија за Чистење, 2 видови на четки и микрофибер крпа - Чисти сите материј?

т&c патики грижа Делукс Чистење Комплет - Патики за чистење комплет - Еко Пријателски Пена Премија за Чистење,

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Еко-пријателски во куќата формула : Ние ги следиме нашите формула тесно, па ќе го добиете најдобриот квалитет.Сите што ви треба во еден комплет : 1 Пена Премија за Чистење (за сите материјали) + 1 Премиум Четка (за деликатни материјали) + 1 Основни Четка (за материјали отпорни) + 1 микрофибер крпа.Се чисти вашиот патики во помалку од 10 минути.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите