.

.

JWRUCOW Само Чистење Измамник Куче Четка & Cat Четка - Пролевање и Чешлање Четка за домашни Миленици, Измамник Четка за Кратка и Долга Коса, Лесно се Отстранува Душеци, Tangl

JWRUCOW Само Чистење Измамник Куче Четка & Cat Четка - Пролевање и Чешлање Четка за домашни Миленици, Измамник

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

★ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - куче четка & cat четка ќе биде вашата одат-да алатка за младоженецот вашиот кожен пријател.Тоа глајд модели текот на нивното крзно напор, отстранување на undercoat, губат косата, tangles, јазли, првут, нечистотија, и повеќе.Плус, домашни миленици ЉУБОВ како тоа им дава малку масажа!. ★ ПОГОДНИ ЗА СИТЕ домашни МИЛЕНИЦИ & СИТЕ ГОЛЕМИНИ - Ние дизајниран оваа мачка и куче чешел разбирање дека домашните миленици доаѓаат во сите облици и големини со палта долги и кратки.Кучето четки за чешлање ќе работат на мазни, кадрави, двојно, свиленкаста, волна, и секој друг капут. ★ УДОБНО & ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ РАЧКА - Ергономски дизајн со удобно & против пролизгување рачка, спречува рака и зглобовите вирус без разлика колку долго ќе четка вашето домашно милениче. ★ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ - Лесна за Чистење за Сопствениците на домашни Миленичиња!Едноставно им помогнам на копчето и влакната се повлече целосно, оставајќи го ви со уредни правоаголна wad на крзно што само слајдови исклучување на четка. ★ КУПИ СО ДОВЕРБА - Ние имаме грб со 100% гаранција за квалитет.Допрат до нас во случај на било какви проблеми со вашиот миленичиња чешлање додатоци и ние ќе направиме се што можат за да го направи тоа право.Кликнете "Додај во Кошничката" сега и Нека вашата мачка и куче четка потполно ризик-бесплатно!.Име : Jwru Cow Милениче Brush Color : Blue & Yellow Applicable Објект : За Пет Материјал : Инженерство-пластика,Метал итн.Тип : Пет Comb Combing Техники за домашни миленици : Од вратот до рамо,а потоа на грбот,градите,половината,стомакот,hindquarters,тогаш главата,и, конечно, екстремитетите и опашка,combingoneside од телото и потоа се чешла другата страна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите