.

.

Shoeboy е Мека Грижа Спреј, 100 ML

Shoeboy е Мека Грижа Спреј, 100 ML

DEN 237.12

Износ
Во продавницата.

Погоден за било каква мазна кожа, особено за високо чувствителни мека, природни или вода-абсорбента leathers.Rejuvenates боја, додека се даваат на кожа мекост и еластичност.Додадено колаген, обезбедува интензивна нега без напуштање на мрсна кожа.Исто така се идеални за врежана, текстура или структуриран leathers како и рептили кожи и егзотични leathers.Идеален за било каква мазна кожа, особено за високо чувствителни мека, природни или вода абсорбента leathers.Rejuvenates боја, додека се даваат на кожа мекост и еластичност.Додадено Колаген, обезбедува интензивна нега без напуштање на мрсна кожа.Исто така, совршен за врежана, текстура или структуриран leathers како и кожи и егзотични leathers.СТИГНАТ до ЗАВЕРЕНА Еколошки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите