.

.

FEETCITY Мажите и Жените Мода Чевли Патот Трчање Атлетски Спортски Лесни Sneakerss Велосипедизам Големина 6.5 Црна, Виолетова

FEETCITY Мажите и Жените Мода Чевли Патот Трчање Атлетски Спортски Лесни Sneakerss Велосипедизам Големина 6.5

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Дише&Слободно:Целосна плетени мрежа големи, лесни се и удобни, дозволувајќи им на вашите нозе да се дише слободно.Флексибилни&Мека:Еластичен нож единствена им овозможува на чевли да се наведнуваат слободно, пофлексибилни и да се вклопи во вашите нозе подобро.Не се лизга&Перница:судрат текстура на единствениот зголемува триењето, што го прави вашиот акција за побезбеден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите