.

.

Pasabahce Турски Стаклени Чинии Чај Плочи

Pasabahce Турски Стаклени Чинии Чај Плочи

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Стакло.Дијаметар : 102 mm / 4".Најчесто користени модел во Турција.Се користи со турски Чај Очила.Најдобар бренд од Турција Pasabahce Бренд. 6 Чинии По Кутија, Направени во Турција.Можете да ги користите со овие модели : 42381, 42781, 42011, 42371, 42611, 42341, 62561, 42021, 42411, 42251.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите