.

.

YONGLD Поддршка Чистење Полирање Подлога Backer Плоча Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил 3' 4' 5' 6' 7' 3PCS WFTHOD (Ронки : Тема 5-8-11, Големина : 3 Еез)

YONGLD Поддршка Чистење Полирање Подлога Backer Плоча Агол Мелница Тркала Сандер Хартија Диск Автомобил 3'

DEN 669.60

Износ
Во продавницата.

Назад Држачот за Дијамантски полирање влошки, Гумени материјал.Дијаметар : 3" 80mm, 4" 100mm, 5" 125mm,7"180mm.Конекција : М14, М16., 5/8"-11 Тема.Материјал : Rubber Other тип : Сунѓерот Полирање влошки назад holder Rubber Полирање влошки назад holder Plastic Полирање влошки назад holder Aluminous Chamfering Тркала Конектор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите